Ημερομηνία : 27/09/2018, ώρα 20:00πμ

ΘΕΜΑ : ΔΕΛΤΙΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ No 4

1. Βάση της Εγκυκλίου 10-2018 και μετά από κλήρωση, η Οργανωτική Επιτροπή σε συνεργασία με τον Επικεφαλή Τεχνικό Έφορο κ. Τσικίνα Ιωάννη, επέλεξαν το 20 % από τους αγωνιζόμενους που έχουν δηλώσει συμμετοχή να περάσουν Αρχικό Τεχνικό Έλεγχο με Δ.Τ.Τ.

Για το λόγο αυτό παρακαλούνται οι κάτωθι αγωνιζόμενοι όπως προσκομίσουν τα αυτοκίνητα τους στον χώρο του τεχνικού ελέγχου:

Νο 5   ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Νο 10 ΓΟΡΙΤΣΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

Νο 14 ΖΗΣΑΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Νο 18 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Νο 37 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 


 

Ημερομηνία : 24/09/2018, ώρα 22:15πμ

 

ΘΕΜΑ : ΔΕΛΤΙΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ  No 3

1. ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ – ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗ

Στην θέση του κ. Γκάλφα Νικόλαου είναι  ο κ. Τζομάκας Αλέξανδρος, τηλέφωνο  6981896089

 


 

Ημερομηνία : 23/09/2018, ώρα 10:00πμ


ΘΕΜΑ : ΔΕΛΤΙΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ  No 2


1.  ΣΤΕΛΕΧΗ ΑΓΩΝΑ

ΚΡΙΤΕΣ ΠΙΣΤΑΣ

Θέση Ονοματεπώνυμο Δελτίο ΟΜΑΕ
PITS Αλεξιάδης Αναστάσιος 1306
Warmup Παρχαρίδης Εμμανουήλ
Αντωνόπουλος
Αλέξης

-

-

Αφετηρία Μπαρτζώκας Δημήτρης 636
K1 Κοσταδίου Αναστασία 1042
K2 Τζολίδης Γεώργιος 784
Φ1 Λιούμης Στέργιος (δόκιμος)
K3 Τζιώνας Ιωάννης 783
K4 Κοτσεκίδης Νικόλαος 849
K5 Παπαδόπουλος Δημήτριος 783
Φ2 Βαρδάκας Κωνσταντίνος -
K6 Λίτσιου Μαρίνα 1296
K7

Τσέπουρας Αλέξιος

Σιώμος Νικόλαος

573

1295 (δόκιμος)

Φ3 Γεωργιάδης Τάκης -
K8 Κόκκα Ιωάννα 1278
K9 Φασνάκης Γεώργιος 1268
K10 Φασνάκης Δημήτριος
Καρανίκας Αργύρης
1239
1240
K11 Μάραντος Κων/νος 499
Φ4 Χρυστοδούλου Άκης -
K12 Μπομπογιάννης Δημήτρης 507
K13

Ρουμελιώτης Απόστολος       

Φ5 Τσακνόπουλος Ηλίας -
Flying

Νούσιας Αποστόλης

Δρουγκα Φρειδερίκη

252

1434(δόκιμος)

Park Ferme
(Ζωοδόχος Πηγή)
Αυγουστίδης Αναστάσιος

1306

2.  ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΓΩΝΑ

Επικεφαλής Ιατρός : Πουτογλίδης Αλέξανδρος  τηλ.: 69889295

 


ΘΕΜΑ : ΔΕΛΤΙΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ  No 1

Ημερομηνία : 14/09/2018, ώρα 10:00πμ

1.  ΣΤΕΛΕΧΗ ΑΓΩΝΑ

ΟΝΟΜΑΤΑ - ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΤΕΛΕΧΩΝ
Πρόεδρος Οργανωτικής Επιτροπής Λίτσιος Δημήτριος
Αλυτάρχης Μωρίς Ραφαήλ
Βοηθός Αλυτάρχη Μόσχος Ιωάννης
Παρατηρητής ΕΠΑ,
Πρόεδρος Αγωνοδικών
Κέπετζης Ιωάννης
Αγωνοδίκης Αγγουράς Γεώργιος
Αγωνοδίκης Δαφνομήλης Μιχάλης
Επικεφαλής Τεχνικός Έφορος Τσικίνας Ιωάννης
Βοηθός Τεχνικός Έφορος Αδαλόγλου Δημήτριος
Επικεφαλής Ιατρός Πουτογλίδης Αλέξανδρος
Σχέσεις με Αγωνιζομένους Λίτσιος Δημήτριος
Γραμματεία Βλάμη Νεκταρία
Γραμματεία Ανδρεοπούλου Αναστασία
Γραφείο Τύπου  Μηχανογράφηση Γκάλφας Νικόλαος


Από την Οργανωτική Επιτροπή